Akoestische verbeteringen voor Evides Waterbedrijf
Voor Evides Waterbedrijf realiseerden wij diverse akoestische oplossingen voor kantooromgevingen op locatie Berenplaat. Het doel van het project was om de open kantoorruimtes rustiger, prettiger en gebruiksvriendelijker te maken voor medewerkers.
Onze taak
Om de geluidsoverlast te verminderen hebben wij verschillende oplossingen toegepast, waaronder:
- Akoestische dividers tussen werkplekken
- Bureaudividers op maat voor de kantooromgeving
- Akoestische wandpanelen in vergaderruimtes
- Twee geluidsdichte bel- en overlegunits in de algemene ruimte
Door deze combinatie van oplossingen is de galm verminderd en zijn medewerkers beter in staat om geconcentreerd te werken, bellen en overleggen.
Referentie klant
“Eind 2025 heeft Ceka op onze vestiging Berenplaat de opdracht uitgevoerd om onze open kantoorruimte gebruiksvriendelijker te maken door het aanbrengen van akoestische oplossingen, waaronder het ophangen van akoestische dividers en het plaatsen van bureaudividers. Deze dividers zijn speciaal ontworpen voor ons werkgebied.
Daarnaast zijn er wandoplossingen toegepast om de geluidsoverdracht vanuit de naastgelegen spreekkamers te beperken.
Het resultaat is dat de geluidsoverlast in de open office aanzienlijk is verminderd.
Wij hebben de samenwerking met Ceka als zeer prettig ervaren: er werd goed geluisterd naar onze wensen, er is actief meegedacht en we ontvingen passende oplossingen.
Ook was Ceka goed bereikbaar, werd er met een korte doorlooptijd gepland en is het werk vlot, netjes en schoon uitgevoerd.
Op basis van bovenstaande ervaringen beveel ik Ceka van harte aan voor akoestische verbeteringen in kantooromgevingen.”
— Wendy Bijl, medewerker bedrijfsbureau, Evides Waterbedrijf






































