Doxis Den Haag | Kantoorinrichting gericht op samenwerking
Onze taak
Expertises
Onze taak
Expertises
Wat heeft CEKA Nederland gerealiseerd voor Doxis?
Voor het hoofdkantoor van Doxis in Den Haag verzorgde CEKA Nederland de complete kantoorinrichting, gebaseerd op het concept van saamhorigheid en samenwerking.
Hoe is samenwerking verwerkt in de kantoorinrichting?
Er is een duidelijke indeling gemaakt tussen rustige werk- en trainingsruimtes en een centrale ontmoetingszone met pantry. Hierdoor ontstaat een goede balans tussen concentratie, communicatie en samenwerking.
Waarom is een ontmoetingsruimte belangrijk binnen een kantoor?
Een ontmoetingsruimte stimuleert spontane gesprekken, kennisdeling en samenwerking tussen collega’s. Dit draagt bij aan een prettige werksfeer en een sterke bedrijfscultuur.
Werkt CEKA Nederland samen met architecten en interieurontwerpers?
Ja. Voor dit project werkten wij samen met Veronique Topper om het interieurconcept te vertalen naar een passende inrichting en meubelkeuze.
Kan CEKA Nederland een kantoorinrichting afstemmen op onze bedrijfscultuur?
Absoluut. Wij starten ieder project met het begrijpen van de identiteit, cultuur en doelstellingen van de organisatie, zodat het interieur hier optimaal op aansluit.
Een goed ingericht kantoor brengt mensen samen. Net als bij Doxis helpen wij organisaties met het creëren van werkomgevingen waarin ontmoeten, samenwerken en geconcentreerd werken in balans zijn.
Van ontvangstruimte en werkplekken tot vergaderruimtes en ontmoetingszones: wij vertalen uw organisatiecultuur naar een interieur dat medewerkers inspireert en ondersteunt.
Benieuwd wat wij voor uw kantoor kunnen betekenen? Wij maken graag kennis met u.

SNB Moerdijk